Wiertarki bezudarowe

Produkty 1-18 z 60

Strona

Produkty 1-18 z 60

Strona

Nie każdy potrzebuje do pracy udarowych wiertarek o dużej mocy, ba, niekiedy zupełnie nie sprawdzą się one przy pracach z delikatniejszymi materiałami lub wymagających zdecydowanie większej precyzji. Dlatego też wiertarka bezudarowa bardzo często znajduje się na wyposażeniu wielu warsztatów – i mowa tu zarówno o amatorskich warsztatach domowych, jak również wyposażeniu profesjonalistów. Zobacz, jakie wiertarki bez udaru dostępne są w ofercie sklepu z elektronarzędziami Emast.pl.


Po co Ci wiertarka bez udaru?

Wiele prac montażowych lub naprawczych dokonuje się na miękkich materiałach, takich jak np. drewno, miękkie metale czy tworzywa sztuczne. W takich sytuacjach wywiercenie otworu nie wymaga użycia mocnych wiertarek udarowych, które z powodu zbyt dużej mocy mogłyby przyczynić się do zniszczenia materiału. Stąd też na popularności nic nie tracą wiertarki elektryczne bez udaru, które bardzo często są narzędziami w zupełności zdającymi egzamin w warunkach domowych. Mimo że z ich pomocą nie wykonasz generalnego remontu, to z powodzeniem możesz wykorzystać je do:

  • wywiercenia otworu w gipsowej ścianie;
  • naprawy mebli ogrodowych, ogrodzenia lub elementów architektury ogrodowej;
  • zróżnicowanych prac majsterkowiczowskich.

Jeżeli nie planujesz samodzielnie wykonywać prac wymagających użycia wiertarek udarowych, np. wiercenia w betonie, kucia ścian itp., nie musisz inwestować dużej kwoty pieniędzy w elektronarzędzie, którego potencjału w pełni nie wykorzystasz. W zupełności wystarczy Ci wiertarka dwubiegowa bez udaru.


Wiertarki bezudarowe w ofercie Emast.pl

Nasza oferta zawiera wyłącznie wysokiej jakości wiertarki bezudarowe, których producenci to marki cenione na całym świecie. Wysoką jakość, i długą żywotność przy mniej intensywnym użytkowaniu zagwarantują Ci między innymi wiertarka bezudarowa Metabo, Makita, Yato, Milwaukee, DeWalt czy wreszcie ceniona przez wielu wiertarka Bosch bez udaru. Dostępne w naszej ofercie wiertarki bez udaru charakteryzują się wieloma funkcjami, dzięki którym praca jest efektywniejsza i łatwiejsza. Należą do nich między innymi:

  • regulacja prędkości i momentu obrotowego;
  • zmiana kierunku obrotów;
  • ogranicznik głębokości wiercenia;
  • blokada włącznika dla poprawienia bezpieczeństwa.

Tak funkcjonalne wiertarki bez udaru będą Twoim sprzymierzeńcem w wielu łatwiejszych pracach, jakie przyjdzie Ci wykonać w domu lub swoim warsztacie majsterkowicza. Zagwarantują nie tylko komfort i efektywność pracy, ale też nie zniszczą materiałów z powodu zbyt dużej mocy.