Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Szlifierki stołowe

Produkty 1-18 z 40

Strona
 1. SCHEPPACH SZLIFIERKA STOŁOWA SCH5903107901
  Cena promocyjna Cena: 277,37 zł Regular Price 312,60 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 277.37 zł
 2. SCHEPPACH SZLIFIERKA STOŁOWA BGS700 TARCZA 150mm + TASMA 50 x 686 mm SCH4903303901
  Cena promocyjna Cena: 458,67 zł Regular Price 559,34 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 437.82 zł
 3. SCHEPPACH SZLIFIERKA STOŁOWA Z LAMPKĄ 200mm BG200 SCH4903105901
  Cena promocyjna Cena: 539,85 zł Regular Price 590,71 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 515.31 zł

Produkty 1-18 z 40

Strona

W sklepie Emast.pl dostępne są szlifierki stołowe – bardzo praktyczne i uniwersalne narzędzia, które zastosowanie znajdują w pracach majsterkowiczowskich, stolarskich czy nawet ogrodowych. Zapoznaj się z naszą ofertą i zdecyduj, która szlifierka stołowa najlepiej spełni Twoje oczekiwania.


Zastosowanie szlifierki stołowej

Szlifierka stołowa jest narzędziem o bardzo szerokim zastosowaniu, dlatego okazuje się niezwykle pomocne przy wielu pracach manualnych w różnego rodzaju warsztatach, zarówno profesjonalnych, jak i domowych warsztatach zapalonych majsterkowiczów lub osób, które chcą utrzymać w dobrym stanie dom i ogród. Szlifierka stołowa Bosch lub innej cenionej marki posłuży Ci między innymi do:

 • ostrzenia narzędzi, takich jak np. noże kosiarek, wiertła, ale również różnych narzędzi rolniczych;
 • czyszczenia materiałów z różnych osadów;
 • usuwania nadmiaru zbędnego materiału;
 • polerowania metali na wysoki połysk;
 • obróbki wykończeniowej elementów drewnianych lub wykonanych z innych materiałów.


Jak działa szlifierka stołowa?

Działanie szlifierki stołowej jest bardzo proste, bowiem opiera się o dwa obracające się z dużą prędkością obrotową koła szlifierskie, do których należy przystawić obrabiany przedmiot. Dzięki tak prostemu mechanizmowi szlifierki stołowe znajdują swoje bardzo szerokie zastosowanie.

Szczególnym rodzajem szlifierki stołowej jest szlifierka stołowa taśmowa. W tego rodzaju urządzeniach jedno z kół szlifierskich, które wykonane są z kamienia szlifierskiego, zastąpione jest taśmą szlifierską. Taśmy w zależności od ziarnistości i stopnia ścieralności mogą być stosowane do szlifowania drewna, metali czy powłok malarskich. Szlifierka taśmowa stołowa to jedno z najbardziej uniwersalnych narzędzi, jakie może znaleźć się w Twoim warsztacie.


Szlifierki stołowe w ofercie Emast.pl

W ofercie sklepu z elektronarzędziami Emast.pl dostępne są wysokiej jakości urządzenia, takie jak choćby szlifierka stołowa Metabo lub narzędzia innych cenionych producentów urządzeń z tego segmentu. Dostępne u nas szlifierki stołowe charakteryzują się zróżnicowanymi parametrami, dzięki czemu każdy znajdzie urządzenie, które jego potrzeby. Wybierając swoją szlifierkę możesz zwrócić uwagę na takie parametry, jak:

 • moc – czyli jeden z najważniejszych parametrów, od których zależy wydajność szlifierki;
 • prędkość obrotowa – wpływa na czas pracy;
 • ziarnistość ściernicy – wpływa na stopień agresywności szlifierki, ściernicę można wymienić w razie wyeksploatowania lub potrzeby użycia mniej lub bardziej inwazyjnej.

Nasze zaawansowane urządzenia posiadają wiele pomocnych funkcji, m.in. systemy antywibracyjne, ochronne kołpaki czy łatwa regulacja.