Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Pilniki taśmowe

Produkty 5

Produkty 5

Potrzebujesz narzędzi do szlifowania, które poradzą sobie z obróbką materiałów w ciasnych, trudno dostępnych miejscach? Pilnik taśmowy to nasza propozycja dla zawodowców oraz amatorów – wszystkich, którym zależy na przyspieszeniu prac szlifierskich.
Korzystanie z elektrycznych urządzeń nie tylko pozwala zaoszczędzić czas, ale też poprawia precyzję i pozytywnie wpływa na końcowe efekty wizualne prac. Zobacz profesjonalny sprzęt, który dla Ciebie przygotowaliśmy!


Pilnik taśmowy – zastosowanie

Szlifierka wyposażona w wąskie ramiona doskonale radzi sobie z pracą w trudno dostępnych miejscach. Nadaje się do obróbki elementów wykonanych z drewna, metalu, tworzyw sztucznych, betonu czy ceramiki. Pomimo swoich kompaktowych parametrów ma wystarczającą moc, aby sprostać nawet trudnym zadaniom.

Tam, gdzie liczą się dokładność i wygoda pracy na ograniczonej przestrzeni, świetnie poradzi sobie szlifierka taśmowa. Dotrze do rogów, szczelin, zagięć, do których pełnowymiarowe szlifierki nie dałyby rady się dostać. Jaki będzie efekt? Powierzchnia będzie gładka, czysta, gotowa do dalszych działań. Pilniki z naszej oferty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.


Dlaczego warto kupić nasze szlifierki taśmowe?

Na rynku nietrudno o urządzenia „no name”. Niektóre z nich mogą Cię bardzo rozczarować niską wydajnością, słabą jakością wykonania, brakiem gotowości do ciągłej, intensywnej eksploatacji. Jednak wielu nieprzyjemnych sytuacji unikniesz, decydując się na zakupy w naszym sklepie. Dlaczego? Ponieważ:

  • oferujemy wyłącznie oryginalne narzędzia znanych marek, takich jak Makita, Milawukee czy Bosch,
  • służymy Ci pomocą przy wyborze produktów, dlatego na pewno kupisz taki, który dokładnie odpowiada Twoim potrzebom,
  • mamy bogaty asortyment, a w nim urządzenia różniące się mocą, szerokością taśm szlifierskich, prędkością obrotową czy maksymalną głębokością szlifowania,
  • gwarantujemy, że każdy produkt, który sprzedajemy jest nowy, fabrycznie zapakowany, gotowy do wydajnej i bezawaryjnej pracy,
  • mają wiele praktycznych funkcji – zmiana prędkości, odsysanie pyłów, blokada stanu włączenia,
  • bezpieczne.


Szybko sam odkryjesz inne zalety wynikające ze współpracy z nami. Pilnik taśmowy, który zamówisz, na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom, szczególnie że niektóre modele można dozbroić i precyzyjnie wyregulować przy pomocy pokręteł. Obsługa jest intuicyjna, dlatego nie stracisz dużo czasu na konfigurację parametrów czy ich późniejszą zmianę.


Pilniki taśmowe

Pilnik taśmowy charakteryzuje się wąskim pasem szlifującym, dzięki czemu może posłużyć jako szlifierka taśmowa do rur, elementów ogrodzenia, krawędzi blatów czy mniejszych elementów.