Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Szlifierki do gipsu / betonu

Produkty 1-18 z 69

Strona
 1. CELMA SZLIFIERKA DO GIPSU PRBt225GEO PRBt225GEO
  Cena promocyjna Cena: 756,33 zł Regular Price 884,62 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 756.33 zł
 2. DEWALT SZLIFIERKA AKUMULATOROWA DO ŚCIAN 18V DCE800N-XJ
  Cena promocyjna Cena: 2 211,05 zł Regular Price 2 250,79 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2250.79 zł
 3. DEWALT SZLIFIERKA AKUMULATOROWA DO ŚCIAN 18V 2x6Ah DCE800T2-QW
  Cena promocyjna Cena: 3 569,71 zł Regular Price 3 635,45 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3635.45 zł
 4. VERTEX SZLIFIERKA DO GIPSU 710W VSG710LED
  Cena promocyjna Cena: 539,85 zł Regular Price 556,45 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 515.31 zł

Produkty 1-18 z 69

Strona

Szlifierki do gipsu to narzędzia niezwykle przydatne podczas prac remontowych. Sprawdzają się zarówno w rękach osób prywatnych, które samodzielnie podejmują się remontu lub prac naprawczych, a także stanowią podstawowe wyposażenie ekip remontowych.

W naszym sklepie zagościły profesjonalne, wygodne i bezpiecznie podczas użytkowania szlifierki do gipsu, a także innego rodzaju powierzchni. Sprawdź, w jaki sposób dobrać odpowiedni produkt.

Szlifierka do gipsu – zastosowanie

Gips, choć nie jest bardzo twardym materiałem, podczas jego szlifowania powstają bardzo duże ilości pyłu. Stąd priorytetem jest wybór właściwego narzędzia, aby usprawnić prowadzone prace i uzyskać pożądany efekt.

Szlifierki żyrafy oraz inne modele to narzędzia, które są niezbędne do wyrównywania powierzchni pokrytych gładzią gipsową. Za ich pomocą można także oszlifować spoiny pomiędzy płytami gipsowo-kartonowymi.

Tego typu urządzenia znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w firmach remontowych, choć doskonale spełniają swoje funkcje także w rękach osób samodzielnie podejmujących się prac remontowych i montażowych.

Jak wybrać odpowiednią szlifierkę?

Wybór szlifierki powinien być podyktowany częstotliwością użytkowania oraz rodzajem wykonywanych prac. Nie bez znaczenia pozostaje waga tego elektronarzędzia – im lżejsze urządzenie, tym sprawniej i łatwiej można przeprowadzać szlifowanie.

Warto także uwzględnić, na jakim poziomie będą wykonywane prace. Szlifierki do gipsu żyrafa są bowiem doskonałym rozwiązaniem do pracy przy suficie. Z kolei akcesoria w postaci różnego rodzaju tarcz szlifierskich, to szansa na dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc.

Dostępne szlifierki

W naszym sklepie można znaleźć wiele modeli szlifierek, które nadają się:

 • do gipsu,
 • do betonu,
 • do szpachli.

Wszystkie z nich cechują się wielofunkcyjnością, wydajnością w działaniu, ergonomiczną obudową oraz wyposażeniem w szereg akcesoriów dodatkowych. Pochodzą od uznanych producentów, dlatego nadają się do zastosowań amatorskich oraz profesjonalnych.