Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Buławy wibracyjne

Produkty 9

Produkty 9

Masz firmę budowlaną lub remontową? Zajmujesz się wykonywaniem fundamentów, wylewek albo płyt betonowych? Potrzebne Ci niezawodny wibrator do betonu, który wykorzystasz do zagęszczania mieszanki.

Każda buława do betonu, którą znajdziesz w naszej ofercie, sprawdzi się w zastosowaniu profesjonalnym. Może pracować w sposób ciągły, utrzymując wysoki poziom wydajności. Zapoznaj się z wibratorami do betonu w asortymencie sklepu Emast i skorzystaj z możliwości zrobienia wygodnych zakupów online.


Wibrator do betonu – zastosowanie

Sporządzenie mieszanki betonowej w odpowiedniej proporcji to pierwsze, co należy wykonać przed przystąpieniem do prac budowlanych. Kolejnym krokiem jest wymieszanie składników w taki sposób, aby stworzyły idealną, jednolitą masę o odpowiedniej konsystencji. Na tym etapie właśnie wkraczają wibratory do zagęszczania betonu, inaczej buławy wibracyjnie. Modele zasilane akumulatorami mogą pracować nieprzerwanie nawet przez pół godziny.

Wibratory do betonu znajdują zastosowanie w szeroko rozumianym budownictwie i drogownictwie – przy budowie różnego rodzaju obiektów, mostów, lotnisk, w inwestycjach mieszkalnych oraz przemysłowych.


Jaki wibrator do betonu?

Zastanawiasz się nad tym, jaki wibrator do betonu wybrać? W naszym asortymencie są wyłącznie wysokiej jakości wibratory do zagęszczania betonu znanych marek, m.in. Belle, Makita, Geko czy Hervisa. W zależności od modelu mogą się różnić częstotliwością wibracji na biegu jałowym, długością lancy, wagą oraz wyposażeniem. Specjaliści na pewno docenią buławy do betonu, które zawierają:

  • ergonomiczną rękojeść,
  • ochronną pokrywę, zabezpieczającą akumulator przed zanieczyszczeniami,
  • duży zakres manewru.

Warto porównać kilka urządzeń i wybrać takie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Dzięki temu, że mamy asortyment zróżnicowany cenowo, to każdy znajdzie tu wibrator budowlany w swoim budżecie. Masz pytania lub wątpliwości? Chętnie Ci pomożemy.


Wibratory do zagęszczania betonu – nasza oferta

W naszej ofercie czekają na Ciebie wyłącznie oryginalne, fabrycznie zapakowane wibratory do zagęszczania betonu. Doskonale poradzą sobie one z wyzwaniami współczesnego budownictwa oraz drogownictwa. Zamawiając online wibrator do betonu masz pewność, że zapłacisz za niego mniej niż w sklepie stacjonarnym, a szybka wysyłka pozwoli Ci już w ciągu kilku dni przystąpić do zaplanowanych prac.