Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Sprężarki / kompresory śrubowe

Produkty 8

Produkty 8

Sprężarka śrubowa jest szczególnym rodzajem kompresora, który dostarcza sprężone powietrze, powstałe wskutek zmniejszaniem się przestrzeni pomiędzy pracującymi śrubami. W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór sprężarek śrubowych, które z powodzeniem można wykorzystywać w użytku profesjonalnym. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i wyboru kompresora śrubowego, który będzie odpowiedni do warunków i specyfiki pracy, jaką musisz wykonywać.

Kompresor śrubowy – zastosowanie

Kompresory śrubowe znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Powszechnie stosuje się je na placach budowy, na których wykorzystuje się maszyny budowlane zasilane właśnie sprężonym powietrzem. Jest to rozwiązanie, które bardzo często znajduje zastosowanie w zakładach przemysłowych, gdzie jego rolą jest dostarczanie sprężonego powietrza do instalacji, z której z kolei czerpią je wykorzystywane w produkcji maszyny. Sprężarki śrubowe wykorzystuje się też w kolejnictwie, gdzie ich zadaniem jest m.in. dostarczanie wysoce sprężonego powietrza do przewodów hamulcowych.

Co wyróżnia kompresory śrubowe?

Sprężarki śrubowe charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami, a także rozruchem pozbawionym nadmiernych wibracji. Wiele modeli zawiera wbudowane tłumiki wibracji, które dodatkowo pochłaniają wibracje o wysokiej częstotliwości, co jest bardzo istotne w przypadku w przypadku sprężarki śrubowej, której elementy pracują na wysokich prędkościach obrotowych. Jednak bardzo ważnym elementem, który wyróżnia sprężarki śrubowe od tłokowych i olejowych jest to, że zużywają znacznie mniej energii, co bezpośrednio przekłada się na niższe koszty pracy.

Postaw na sprężarki śrubowe z oferty Emast.pl

Nasza oferta kompresorów śrubowych kierowana jest do wszystkich, którzy chcą zoptymalizować jakość i koszty pracy poprzez zastąpienie pojedynczych urządzeń jednym wydajnym rozwiązaniem, które jest w stanie dostarczyć wysokiej jakości sprężone powietrze do instalacji. Dostępne w naszej ofercie sprężarki śrubowe charakteryzują się:

  • wysoką jakością wykonania, którą gwarantują sprawdzeni producenci tego typu sprzętu;
  • zróżnicowanymi osiągami i mocą silnikami, dzięki czemu na pewno znajdziesz urządzenie o parametrach optymalnych do potrzeb swojej pracy;
  •  intuicyjnymi panelami sterującymi;
  • osuszaczami powietrza, dzięki którym jest ono odpowiednio przygotowane do pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką każdego kompresora i wyboru modelu, który będzie charakteryzował się optymalnymi parametrami do Twojej pracy. Urządzenia z oferty Emast.pl to gwarancja jakości i satysfakcjonujących efektów pracy.