Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Lamelownice

Produkty 9

Produkty 9

Realizujesz projekty, które zakładają łączenia elementów drewnianych w sposób trwały i stabilny? Lamelownice z oferty Emast.pl doskonale poradzą sobie z tymi zadaniami, przyspieszając tempo ich realizacji oraz gwarantując bardzo dużą dokładność pracy.

Jeżeli szukasz wysokiej jakości elektronarzędzi do prac ciesielskich czy stolarskich, to zarówno amatorom jak i zawodowcom polecamy nasze lamelownice akumulatorowe. W sprzedaży mamy wyłącznie oryginalne urządzenia takich marek, jak Makita, Bosch czy Virutex. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem.


Lamelownica – co to jest?

Nowoczesna frezarka do połączeń (jest to inna, równie popularna nazwa lamelownicy) pozwala na swobodne łączenie ze sobą konstrukcyjnych elementów drewnianych pod dowolnymi kątami. To główne zastosowanie tego narzędzia. Oprócz tego frezarka nutowa jest wykorzystywana do nacinania szczelin maskowania w sufitach i ścianach.

Lamelownica do drewna ma mechanizm ułatwiający wykonywanie wgłębień pod łączenie pióro-wpust. Wszystko po to, aby maksymalnie ustabilizować wyrób, a także uczynić go bardziej wytrzymałym jeszcze przed etapem klejenia. Dzięki sprzętowi dobrej klasy możesz być pewien, że cały proces przebiegnie płynnie, a także szybciej, niż gdybyś wykonywał go ręcznie.


Jaka lamelownica będzie najlepsza?

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór lamelownic, dlatego warto przeanalizować swoje potrzeby. To pozwoli Ci uzyskać odpowiedź na pytanie, jaka lamelownica będzie najlepsza. Oczywiście zawsze służymy naszym wsparciem – skontaktuj się, aby porozmawiać o swoich oczekiwaniach, a doradca Emast przedstawi Ci najlepsze rozwiązania w konkretnym przedziale cenowym.

Do wyboru masz frezarki do połączeń elementów drewnianych, które:

  • odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości,
  • są w 100% oryginalne, pochodzą od cenionych w branży elektronarzędzi producentów,
  • mają możliwość regulacji ustawień w szerokim zakresie (głębokości frezowania, głębokości wpustów),
  • wygodne w użytkowaniu dzięki takim elementom jak prowadnice kątowe zamocowane na stałe,
  • pracują na stałym poziomie i bezawaryjnie, dlatego na pewno nie zafundują Ci przerw w produkcji.


Lamelownice do drewna – postaw na ofertę Emast.pl

Lamelownica Dewalt, Makita czy Bosch pozwoli Ci pracować na wysokich obrotach, pozwalając na wykonywanie połączeń kątowych, ramowych, wzdłużnych czy poprzecznych. Poznaj specyfikację każdego z urządzeń, a gdy zechcesz doradzić się w sprawie zakupu konkretnej frezarki nutowej – skontaktuj się z nami.