Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Wiertnice / świdry glebowe spalinowe

Produkty 10

 1. ATIKA WIERTNICA GLEBOWA SPALINOWA ELB 52 + 3 WIERTŁA 300800
  Cena promocyjna Cena: 972,81 zł Regular Price 1 160,51 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 928.59 zł
 2. MAKITA WIERTNICA GLEBOWA 2x18V 2x5,0Ah DDG460T2X7
  Cena promocyjna Cena: 3 006,37 zł Regular Price 3 194,40 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2869.71 zł

Produkty 10

Wiertnice glebowe to urządzenia, dzięki którym łatwo i bez dużego wysiłku wywiercisz otwory w glebie. W naszej ofercie znajdują się wiertnice przeznaczone do prac ogrodowych oraz drobnych prostych prac rolniczych lub budowlanych. Zapoznaj się z naszą ofertą wiertnic glebowych i wybierz urządzenie, które najlepiej wpisze się w Twoje oczekiwania.

Do czego potrzebny jest świder ziemny?

Wiertło glebowe służy do wywiercania w glebie otworów. Zapomnij o uciążliwym kopaniu dołów szpadlem, podczas którego nabawisz się odcisków na dłoniach oraz bólu pleców. Świder ziemny wykorzystasz podczas:

 • sadzenia drzew i krzewów, 
 • stawiania słupów oświetleniowych, 
 • stawiania ogrodzenia, 
 • palowania, np. podczas urządzenia plantacji winorośli, chmielu lub roślin strączkowych, 
 • budowy elementów architektury ogrodowej, np. altany.

Świder glebowy znacznie przyspiesza pracę. Ponadto otwory wywiercone w glebie są mniejsze i bardziej zbliżone do zakładanych wymiarów, niż ma to ma miejsce w przypadku kopania szpadlem. Ma to ogromne znaczenie szczególnie podczas palowania czy stawiania ogrodzeń, ponieważ wówczas łatwiej jest osiągnąć stabilność wszystkich elementów.


Wiertnice glebowe w sklepie Emast.pl

W naszej ofercie znajdziesz wiertnice spalinowe, dzięki którym łatwiej wywiercisz otwory w glebie w swoim ogrodzie lub sadzie. Moc silników tych urządzeń wynosi od 2,1 do 3 koni mechanicznych. Obsługa urządzeń jest bardzo łatwa ze względu na umieszczenie wszystkich przycisków w jednym miejscu. Każda wiertnica spalinowa dostępna w naszej ofercie posiada świdry glebowe o różnych średnicach, dzięki czemu z do każdej pracy dobierzesz odpowiednie wiertło. Wiertnice wyposażone są w wiertła o średnicach od 8 do 20 centymetrów.

Stosuj wiertnicę niezależnie od rodzaju gleby

Dzięki mocnym silnikom wiertnica spalinowa pozwala pracować niezależnie od tego, czy podłoże jest twarde czy miękkie. Kopanie szpadlem lub wbijanie palików latem podczas suszy może okazać się bardzo uciążliwie i nie przynieść zakładanych efektów. Świder spalinowy okaże się wówczas nieoceniony. Prędkość świdra sięgająca aż 3000 obrotów na minutę umożliwi skuteczne przygotowanie otworów w glebie pod drzewa, krzewy, paliki lub elementy ogrodowej architektury.

Oprócz wiertnic glebowych w naszej ofercie znajdziesz również wymienne świdry oraz ostrzałki. Dzięki tym elementom rozszerzysz funkcjonalność swoich urządzeń, a także wydłużysz ich żywotność.