Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Wertykulatory / aeratory do trawy

Produkty 1-18 z 25

Strona
 1. GREENMIL AERATOR DO TRAWNIKÓW GR6995
  Cena promocyjna Cena: 31,12 zł Regular Price 32,10 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31.12 zł
 2. MAKITA WERTYKULATOR ELEKTRYCZNY 1300W 32cm UV 3200 UV3200
  Cena promocyjna Cena: 867,27 zł Regular Price 920,85 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 780.07 zł
 3. MAKITA WERTYKULATOR ELEKTRYCZNY 1800W 36cm UV 3600 UV3600
  Cena promocyjna Cena: 1 219,05 zł Regular Price 1 295,52 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1097.78 zł
 4. KARD AREATOR NA KÓŁKACH Z TRZONKIEM 130cm 154
  Cena promocyjna Cena: 112,30 zł Regular Price 117,44 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 109.59 zł

Produkty 1-18 z 25

Strona

Po zimie gleba potrzebuje dobrych warunków do filtrowania wilgoci, powietrza oraz składników odżywczych. Urządzenia, które znacznie je poprawiają to wertykulator i aerator. Odwiedź ofertę sklepu Emast.pl i znajdź narzędzia, dzięki którym znacznie polepszysz kondycję ziemi w swoim ogrodzie.

Wertykulator do trawy – do czego jest Ci potrzebny?

Wertykulatory to urządzenia, które zmiękczają i rozdrabniają filc, czyli wierzchnią warstwę gleby. Praca tych urządzeń polega na pionowym nacinaniu darni. Dzięki temu gleba jest lepiej napowietrzona, co sprzyja regeneracji gleby. Ziemia ma również lepsze właściwości wchłaniania wody, co znacznie poprawia jej kondycję.

Wertykulator elektryczny

Wertykulator elektryczny polecamy każdemu, kto chce zadbać o trawnik wokół swojego domu. Urządzenia charakteryzują się mocą od kilkuset do nawet 2000 W, dzięki czemu doskonale radzą sobie na przydomowych trawnikach. Głębokość, z jaką nacinają ziemię, możesz regulować w kilkustopniowej skali, dzięki czemu bez problemu dopasujesz pracę urządzenia do twardości podłoża. Wertykulatory elektryczne zdają egzamin na trawnikach o powierzchni do 1000 metrów kwadratowych. Na większych trawnikach polecamy pracę z wertykulatorami spalinowymi.

Wertykulator spalinowy

Wertykulatory spalinowe to urządzenia o dużej wydajności. Charakteryzują się większą szerokością roboczą niż modele elektryczne. Brak kabla zasilającego gwarantuje również znacznie swobodniejszą mobilność, dzięki czemu na dużych trawnikach lub w miejscach bez dostępu do prądu są niezastąpione. Są wyposażone również w bardziej wytrzymałe, stalowe obudowy. Wybrane modele posiadają również własny napęd, dzięki czemu nie musisz wkładać w pracę dużego wysiłku. Przy większych powierzchniach okazuje się to nieocenione.

Wertykulator ręczny

Wertykulator ręczny o proste, w pełni manualne narzędzie. Wymaga włożenia w pracę nieco większego wysiłku. W związku z tym nie jest tak efektywny i wydajny jak warianty elektryczny lub spalinowy.

Aerator do trawy

Aeratory dają podobne efekty co wertykulatory, jednak praca tych urządzeń przebiega na nieco innych zasadach. Podczas aeracji darń jest nakłuwana, a nie jak w przypadku wertykulacji nacinana. Kolce nabite są na obracający się walec. W naszej ofercie znajdziesz niejeden aerator ręczny, który pozwoli Ci zmiękczać i napowietrzać glebę na małych, przydomowych trawnikach lub niewielkich grządkach.