Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Rozdrabniacze do gałęzi / drewna

Produkty 17

  1. ATIKA ROZDRABNIACZ DO GAŁĘZI ALF2800 300627
    Cena promocyjna Cena: 1 053,99 zł Regular Price 1 202,33 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1006.08 zł
  2. MAKITA ROZDRABNIACZ GAŁĘZI 2500W 45mm 67L UD2500 UD2500
    Cena promocyjna Cena: 1 518,07 zł Regular Price 1 613,02 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1449.06 zł

Produkty 17

Co zrobić z odpadami po cięciu drzew lub przycinaniu krzewów? Rozdrabniacz do gałęzi rozwiąże ten problem i przygotuje materiał organiczny, który możesz wykorzystać w różnych celach. Zobacz, jakie rozdrabniacze znajdziesz w ofercie Emast.pl i wybierz model, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Rozdrabniacz gałęzi – dlaczego warto go mieć?

Po przycinaniu krzewów i drzew pozostają odpady, które wbrew pozorom mogą okazać się dość problematyczne. Ich spalenie jest nieprzyjazne dla środowiska, a niekiedy stoją przed tym również przeszkody formalne. Rozdrabniarka do drewna pozwoli pozbyć się dużych gałęzi, a uzyskaną drobnicę wykorzystać m.in. jako kompost, ściółkę lub rozpałkę do grilla czy wędzarni. Pięknie prezentują się ścieżki usypane z materiału ściółkowego.

Rozdrabniacz do gałęzi elektryczny – idealny do małego ogrodu

W naszej ofercie znajdziesz rębaki elektryczne, którymi rozdrobnisz gałęzie o średnicy sięgającej 45 milimetrów. Są to urządzenia przeznaczone do pracy z odpadami, jakie generują się w czasie przycinania krzewów i mniejszych drzewek, np. owocowych drzew na działkach lub w sadach. Ich obudowy są solidne i wytrzymałe. Zintegrowane kółka ułatwiają transport nawet po nierównym terenie, jaki często występuje w ogródkach.

Bezpieczeństwo pracy

Każda rozdrabniarka do drewna dostępna w naszej ofercie gwarantuje bezpieczeństwo operatora. Wyposażone są w tłoki bezpieczeństwa, dzięki którym dłonie znajdują się daleko od narzędzi tnących. Ponadto posiadają również wyłączniki awaryjne, którymi zatrzymasz rozdrabniacz w przypadku sytuacji potencjalnie niebezpiecznej. Wybrane modele umożliwiają zmianę kierunku działania narzędzi tnących, dzięki czemu bez problemu poradzisz sobie, kiedy maszyna do rozdrabniania gałęzi się zatnie.

Zbieraj materiał ściółkowy do pojemników

Niemal każdy rębak do gałęzi elektryczny, jaki znajduje się w naszej ofercie, wyposażony jest w pojemnik lub worek, do którego materiał ściółkowy trafia bezpośrednio po rozdrobnieniu. Takie rozwiązanie bardzo ułatwia przechowywanie i transport rozdrobnionego drewna.

Co do grubszych gałęzi?

Jeśli zamierzasz pociąć grubsze gałęzie, których średnica przekracza 5-6 centymetrów, wówczas lepszym rozwiązaniem dla Ciebie okaże się rozdrabniacz do gałęzi spalinowy. Rębak spalinowy zwykle charakteryzuje się znacznie większą mocą, dzięki czemu możliwe jest rozdrabnianie znacznie większych kawałków drewna. Tego typu urządzenia jednak częściej znajdują zastosowanie u leśników lub sadowników.