Odkurzacze ogrodowe / dmuchawy do liści

Produkty 1-18 z 108

Strona
 1. HYUNDAI ODKURZACZ DO LIŚCI 3200W Z ROZDRABNIACZEM HAS3202SV
  HYUNDAI ODKURZACZ DO LIŚCI 3200W Z ROZDRABNIACZEM HAS3202SV
  Cena promocyjna Cena: 255,72 zł Regular Price 274,54 zł
 2. HYUNDAI ODKURZACZ DO LIŚCI 3200W Z REGULACJĄ HAS3200V
  HYUNDAI ODKURZACZ DO LIŚCI 3200W Z REGULACJĄ HAS3200V
  Cena promocyjna Cena: 242,19 zł Regular Price 273,43 zł
 3. MAKITA DMUCHAWA 12V BEZ AKUMULATORÓW I ŁADOWARKI UB101DZ
  MAKITA DMUCHAWA 12V BEZ AKUMULATORÓW I ŁADOWARKI UB101DZ
  Cena promocyjna Cena: 213,77 zł Regular Price 223,44 zł

Produkty 1-18 z 108

Strona

Jesień ma wiele uroków, jednak opadające liście potrafią skutecznie zepsuć urok ogrodu lub przestrzeni publicznej. Na szczęście na pomoc przychodzą takie narzędzia, jak dmuchawa do liści czy odkurzacz ogrodowy. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą i wybierz urządzenie, które jesienią pomoże Ci utrzymać swój ogród w pięknym stanie.

Dmuchawa do liści – zapomnij o uciążliwym grabieniu

Grabienie zajmuje dużo czasu, jest uciążliwe (szczególnie dla osób z ograniczeniami w sprawnym poruszaniu się), a przede wszystkim mało wydajne. Na szczęście praca z dmuchawami jest szybsza, łatwiejsza i bardziej efektywna. Pamiętaj o tym, ze dmuchawy służą nie tylko do usuwania liści. Z powodzeniem wykorzystasz je również do śniegu czy śmieci. W naszej ofercie znajdziesz bardzo wydajne dmuchawy różnego rodzaju.

 • Dmuchawa do liści spalinowa – to najbardziej wydajny typ tych urządzeń. Dmuchawa spalinowa najczęściej posiada mocny i wydajny silnik, który pozwala na efektywną pracę w dużych przestrzeniach. W naszej ofercie znajdziesz dmuchawy spalinowe plecakowe, które podnoszą komfort operatora. Polecamy je szczególnie firmom dbającym o porządek przestrzeni publicznej.
 • Dmuchawa do liści elektryczna – mniej wydajna niż spalinowa, jednak jej dużą zaletą jest cicha praca silnika. Dmuchawy do liści elektryczne znakomicie sprawdzają się w przydomowych ogrodach.
 • Dmuchawa do liści akumulatorowa – praca z nimi jest zdecydowanie najwygodniejsza ze względu na brak kabla zasilającego oraz cichą pracę. Miej jednak na uwadze to, że są mają mniejszą moc niż spalinówki, a czas pracy jest ograniczony pojemnością akumulatora. Dlatego dmuchawa akumulatorowa to najlepszy wybór dla właścicieli mniejszych ogrodów.

Odkurzacz do liści

Odkurzacz do liści to urządzenie, dzięki któremu posprzątasz ogród jeszcze szybciej. Odkurzacze w przeciwieństwie do dmuchaw zbierają liście i inne zanieczyszczenia do worków lub pojemników. W naszej ofercie znajdują się również odkurzacze do liści z funkcją  rozdrabniania. Rozdrobnione liście łatwiej zutylizować, również szybciej ulegną przemianom biologicznym w kompostownikach. Odkurzacze do liści również klasyfikujemy ze względu na rodzaj zasilania.

 • Odkurzacz do liści spalinowy – najbardziej wydajny, sprawdzi się w dużych ogrodach, sadach, przestrzeni miejskiej.
 • Odkurzacz do liści elektryczny – wymaga podłączenia do gniazda elektrycznego, jednak jest na tyle uniwersalny, że posprzątasz nim również garaż czy podjazd.
 • Odkurzacz do liści akumulatorowy – najbardziej poręczny i wygodny. Znacznie mniej wydajny niż odkurzacz spalinowy do liści.

W sklepie Emast.pl znajdziesz również praktyczne odkurzacze do użytku domowego. Oferujemy również małe i poręczne odkurzacze, dzięki którym bez problemu dostaniesz się do trudno dostępnych miejsc. Idealnie sprawdzają się na przykład w samochodach.