Nożyce do żywopłotu i trawy

Produkty 1-18 z 146

Strona
 1. BOSCH.NOŻYCE DO ŻYWOPŁ..EASY HEDGE CUT 45 420W 45cm 0600847A05
  BOSCH.NOŻYCE DO ŻYWOPŁ..EASY HEDGE CUT 45 420W 45cm 0600847A05
  Cena promocyjna Cena: 286,84 zł Regular Price 292,94 zł
 2. MAKITA NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU 18V 520mm 1x5,0Ah DUH523RF
  MAKITA NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU 18V 520mm 1x5,0Ah DUH523RF
  Cena promocyjna Cena: 779,33 zł Regular Price 815,70 zł
 3. MAKITA NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTOTU 18V 600mm 2x6,0Ah NA WYSIĘGNIKU DUN600LRGE
  MAKITA NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTOTU 18V 600mm 2x6,0Ah NA WYSIĘGNIKU DUN600LRGE
  Cena promocyjna Cena: 1 948,32 zł Regular Price 2 039,76 zł

Produkty 1-18 z 146

Strona

Przycinanie trawnika i żywopłotu służy nie tylko walorom estetycznym, ale również temu, by rozwijały się prawidłowo. Zabiegi pielęgnacyjne przeprowadzisz dokładnie i bez większego wysiłku, jeśli w Twoich narzędziach znajdą się nożyce do żywopłotu i nożyce do trawy.

Nożyce do cięcia żywopłotu w sklepie Emast

W naszej ofercie znajdziesz nożyce do krzewów i żywopłotów pochodzące od najbardziej renomowanych producentów elektronarzędzi do domu i ogrodu. Wśród dostępnych marek znajdziesz m.in. Ryobi, Yato, Makitę, Milwaukee czy DeWalt.

Nożyce do żywopłotu spalinowe

To najbardziej wydajny rodzaj nożyc. Sprawdzają się przy strzyżeniu rozległych żywopłotów. Znakomicie zdają egzamin jako narzędzia do pracy firm i spółdzielni dbających o porządek przestrzeni publicznej.

Nożyce elektryczne do żywopłotu

Są znacznie lżejsze i bardziej poręczne niż nożyce spalinowe. Ich wadą jest konieczność podłączenia do gniazda elektrycznego, a co za tym idzie – korzystania z przedłużacza. Elektryczne nożyce do żywopłotu dobrze sprawdzają się przy żywopłotach średnich oraz żywopłotach z roślin o drobnych liściach.

Nożyce do żywopłotu akumulatorowe

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu posiadają wszystkie zalety nożyc elektrycznych. Są lekkie, poręczne, a przede wszystkim mobilne. Najlepiej sprawdzają się w przydomowym ogrodzie lub na działce. Czas pracy baterii może sięgać nawet 80 minut.

Nożyce do żywopłotu teleskopowe

Nożyce do żywopłotu na wysięgniku pozwalają na strzyżenie wysokich żywopłotów oraz krzewów. Jeśli zatem posiadasz w ogrodzie właśnie taki żywopłot lub prowadzisz firmę dbającą o przestrzeń publiczną, rozważ zakup właśnie takich nożyc.

Nożyce do trawy w ofercie Emast

Trawnik jest wizytówką każdej posesji, dlatego jego dokładne przystrzyżenie wymaga użycia profesjonalnego i dokładnego sprzętu. Nożyce akumulatorowe do trawy pozwolą Ci precyzyjnie przystrzyc trawnik w trudno dostępnych miejscach (np. wokół roślin czy przy krawężnikach i ogrodzeniach), a także wyrównać wysokość źdźbeł. Nożyce do trawy akumulatorowe mają tę zasadniczą zaletę, że nie posiadają kabla ograniczającego ich mobilność.

Nożyce do trawy – akumulatorowe czy elektryczne?

Nożyce elektryczne do trawy zwykle mają większą moc od akumulatorowych, dlatego można przycinać nimi również krzewy. Dużym minusem tego rozwiązania jest konieczność podłączenia do gniazda elektrycznego, co w ogrodzie stanowi istotne ograniczenie. Tym bardziej, że nożyce akumulatorowe charakteryzują się coraz większą wydajnością.