Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Strugi / zdzieraki

Produkty 1-18 z 92

Strona
  1. DEWALT STRUG 18V 2 x 5,0Ah XR LI-ION BEZSZCZOTKOWY DCP580P2 DCP580P2-QW
    Cena promocyjna Cena: 1 620,83 zł Regular Price 1 650,33 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1650.33 zł

Produkty 1-18 z 92

Strona

Strug jest narzędziem, bez którego w zakładzie stolarskim nie da się wykonywać niezbędnych prac. Należy do podstawowego wyposażenia zarówno amatorskich warsztatów, w których przeprowadza się obróbkę drewna, jak też w pełni profesjonalnych stolarniach. Jeśli szukasz strugów, które są niezbędne w Twojej pracy stolarza, zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Emast.pl – u nas znajdziesz zarówno strugi ręczne, jak i wydajne strugi elektryczne.


Strug – zastosowanie

Strug do drewna to narzędzie, które wykorzystuje się do obróbki drewna skrawaniem, czyli poprzez usuwanie nadmiaru materiału. Za pomocą strugów można wyrównywać płaszczyzny i krawędzie, a także wykonywać wręby i wpusty. Jednak aby strug stolarski wpisywał się w Twoje oczekiwania, warto wiedzieć, po jaki rodzaj narzędzia sięgnąć.


Jakie wyróżniamy strugi stolarskie?

Dobór odpowiedniego rodzaju strugów pozwoli wykonywać pracę z dużą precyzją i osiągać zamierzone efekty. Nasz oferta zawiera zróżnicowane rodzaje strugów, które pozwalają w pełni kompleksowo wyposażyć warsztat stolarski i wykonywać w nim cały zakres prac przy obróbce drewna skrawaniem.

W sklepie Emast znajdziesz następujące rodzaje strugów do wyrównywania powierzchni drewnianych:

  • zdzierak – nazywany również drapaczem, jego przeznaczeniem jest zgrubna obróbka drewna, dzisiaj najczęściej używany jest przy renowacji zabytkowych obiektów drewnianych;

  • równiak – zawiera proste, pojedyncze ostrze, które służy do wstępnego wyrównywania powierzchni drewna;

  • kątnik – jest to rodzaj wąskiego struga, w którym znajduje się otwarta na boki szczelina robocza, służy do pogłębiania i wyrównywania wrębów;

  • ośnik – przeznaczone są do obróbki powierzchni drewnianych na krzywiznach.


Strugi elektryczne w ofercie sklepu Emast.pl

Strugi elektryczne w zasadzie zastąpiły dzisiaj tradycyjne narzędzia. Strug ręczny okazuje się przydatny przede wszystkim w stolarce artystycznej, choć oczywiście pomaga także w osiąganiu precyzji w pozostałych pracach.

W naszej ofercie dostępne są strugi elektryczne pochodzące od sprawdzonych producentów elektronarzędzi, którzy gwarantują wysoką wydajność swoich sprzętów, a także ich trwałość i komfort pracy z ich wykorzystaniem. W naszej ofercie znajdziesz strugi elektryczne o zróżnicowanych parametrach, m.in. różnej mocy silnika oraz prędkości obrotowej wałka strugającego. Dzięki szerokiemu wyborowi bez problemu znajdziesz strug elektryczny, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.