Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Piły stolarskie / do drewna

Produkty 9

Produkty 9

Chociaż w stolarniach i innych warsztatach dominują dzisiaj elektronarzędzia, to jednak w niektórych przypadkach nie sposób obejść się bez narzędzi ręcznych. Piły do drewna to obowiązkowy punkt wyposażenia każdego warsztatu stolarskiego – począwszy od w pełni profesjonalnych stolarni, a skończywszy na małych warsztatach domowych majsterkowiczów. W ofercie sklepu z narzędziami Emast.pl dostępne są zróżnicowane stolarskie piły do cięcia drewna, którymi możesz w pełni wyposażyć swoją stolarnię. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.


Piła do drewna – co znajdziesz w sklepie Emast.pl?

Wszystkie piły ręczne do drewna, które są dostępne w naszej ofercie, pochodzą od renomowanych producentów, których narzędzia cieszą się pozytywnymi opiniami użytkowników. W ofercie Emast.pl znajdziesz pilarki ręczne do drewna takich producentów, jak między innymi Fiskars, Stanley czy Proline. Kupując w naszym sklepie, masz gwarancję wysokiej jakości i wydajności pracy. Zobacz, w jakie rodzaje pił ręcznych możesz wyposażyć swój warsztat, korzystając z naszej oferty.


Japońska piła do drewna – piła do cięcia w trudno dostępnych miejscach

Ten rodzaj piły ręcznej charakteryzuje się elastycznym brzeszczotem, który umożliwia cięcie w trudno dostępnych miejscach lub przy samej powierzchni, np. podłogi. Dzięki zastosowaniu agresywnej geometrii zębów cięcie następuje szybko i bez większego wysiłku. Piła ręczna japońska świetnie zdaje egzamin w pracach dekoratorskich oraz obróbce drewna i materiałów drewnopochodnych. Brzeszczot wymienia się szybko i bezproblemowo, a ergonomiczny uchwyt podnosi komfort pracy.


Płatnica – piła ręczna, której nie może zabraknąć w żadnym warsztacie

Płatnica to bardzo popularna piła ręczna do drewna z szerszym brzeszczotem, ale pozbawiona grzbietu, dzięki czemu można przecinać nią większe i grubsze elementy drewniane. Większe odstępy między zębami pozwalają wykonywać cięcie zgrubne w krótkim czasie.


Piła ręczna do drewna z wysuwanym ostrzem – do szybkich cięć

W naszej ofercie dostępne są również ręczne piły do drewna z wysuwanym ostrzem. Dzięki wyprofilowanemu ostrzu umożliwia wykonywanie szybkiego i gładkiego cięcia. Bezpieczeństwo pracy podnosi osłona na palce. Piła dodatkowo wyposażona jest w uchwyt, który umożliwia przypięcie jej do świeżego drewna.


Piły ręczne – niezbędne nie tylko w stolarniach

Ręczne piły do drewna to niezbędne wyposażenie także w każdym domu, garażu czy w ogrodzie. Cięcie elementów drewnianych okaże się konieczne przy wielu pracach montażowych, naprawczych czy remontowych, dlatego w żadnym warsztacie nie powinno zabraknąć tych narzędzi.