Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Ołówki stolarskie

Produkty 15

  1. SOLA OŁÓWEK STOLARSKI CZERWONY ZB24 DO DREWNA 66010520
    Cena promocyjna Cena: 4,47 zł Regular Price 6,56 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2.96 zł

Produkty 15

Przed rozpoczęciem obróbki drewna lub innych materiałów najpierw musisz dokonać precyzyjnych pomiarów, a następnie wyraźnie zaznaczyć miejsce, w którym chcesz przyciąć element lub wywiercić otwór. I właśnie do tego celu wykorzystywane są ołówki stolarskie, bez których nie sposób wyobrazić sobie pracy nie tylko w stolarni, ale też w innym warsztacie, na placu budowy lub przy pracach remontowych. Swój warsztat uzupełnisz w ołówki stolarskie dzięki naszej ofercie – zapoznaj się z nią i wybierz ołówek, który swoją specyfiką będzie odpowiadał danej pracy.


Ołówki stolarskie w ofercie sklepu Emast.pl – co oferujemy?

Ta kategoria produktów przeznaczona jest specjalnie do zastosowania w pracach stolarskich. Typowe ołówki stolarskie mają oznaczenie HB, które informuje o średniej twardości rysika, usytuowanej pomiędzy wartością H (ołówki twarde) a wartością B (ołówki miękkie). Jest to najbardziej uniwersalny typ ołówków stolarskich, które w razie braku pod ręką innych rozwiązań można stosować również w pozostałych pracach, np. murarskich, remontowych lub montażowych.

Cechą charakterystyczną ołówków stolarskich jest lakierowana na kolor czerwony obudowa, która otacza grafitowy wkład.


Ołówek automatyczny stolarski

Automatyczne ołówki stolarskie działają na tych samych zasadach co ołówki biurowe. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że nie trzeba ich temperować, wystarczy tylko wymienić wkład. Ponadto końcówki są mało podatne na złamania, dzięki czemu praca z takimi ołówkami jest wygodniejsza. Automatyczny ołówek stolarski to dobry wybór w momencie, kiedy zależy Ci na zaznaczaniu cienkich linii lub precyzyjnych punktów, ponieważ wkłady generalnie są cieńsze niż w tradycyjnych ołówkach. Ślad jest niemal niewidoczny z daleka, dlatego też pozwala zachować estetykę.


Dlaczego warto sięgnąć po ołówek stolarski z oferty sklepu Emast.pl

Dostępne w naszej ofercie ołówki stolarskie wykonane są lipowego drewna, które gwarantuje odpowiednią trwałość ołówków, a jednocześnie nie powoduje żadnych problemów przy ostrzeniu go. Dzięki temu ołówki są trudne do złamania, co sprawia, że dobrze spisują się w warunkach warsztatowych, które znacznie bardziej wymagające niż praca przy biurku. Mocne grafitowe rdzenie pozostawiają wyraźny ślad.

Dostępne u nas ołówki charakteryzują się różnymi długością, grubością i przekrojem, co pozwala wyposażyć warsztat w kilka rodzajów ołówków dostosowanych do różnych prac. Oferujemy też zestawy składające się z kilkunastu sztuk i w skład których wchodzi także temperówka do ołówków stolarskich.