Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Noże stolarskie

Produkty 6

Produkty 6

Noże stolarskie traktowane są w stolarce jako narzędzia pomocnicze, które wykorzystuje się do precyzyjnych prac wykończeniowych lub do obróbki zgrubnej. Noże stolarskie różnią się od siebie znacząco kształtem, który wpływa bezpośrednio na ich funkcjonalność i zastosowanie. Korzystając z bogatej oferty sklepu z narzędziami Emast.pl, możesz wyposażyć swoją stolarnię w niezbędne noże monterskie, które uzupełnią warsztat innych profesjonalnych narzędzi i elektronarzędzi. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz nóż stolarski, którego potrzebujesz do swojej pracy.


Jakie wyróżniamy rodzaje noży stolarskich?

Noże stolarskie to dość szeroka kategoria specjalistycznych produktów, które charakteryzują się innym kształtem, nadającym im konkretną funkcjonalność. W zależności od specyfiki Twojej pracy w stolarni pomocny okaże się inny nóż ciesielski, dlatego warto poznać ich specyfikę.

  • Nóż rzemieślniczy snycerski – to mały nożyk, który wykorzystuje się w pracach wykończeniowych przy wykonywaniu ornamentów. Używa się go również w snycerce geometrycznej.

  • Noże rzeźbiarskie – mają wydłużone ostrze i przeznaczone są do strugania drewna.

  • Nóż typu sierpak – jest to nożyk, który kształtem zbliżony jest do sierpa. Może być wykorzystywany zarówno w stolarce, jak w i pracach rolniczych.

  • Nożyk trapezowy – znajduje się w nim krótkie, wymienne ostrze, przyjmujące kształt trapezu. Jest to bardzo uniwersalne narzędzie, przeznaczone do prac ręcznych.


Noże monterskie w ofercie sklepu Emast.pl

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę noży stolarskich, które okażą się przydatne w zróżnicowanych pracach ręcznych i wykończeniowych. Każdy nóż monterski w naszej ofercie to nóż składany, który można bezpiecznie nosić w kieszeni roboczych spodni. Ich uchwyty obite są eleganckimi drewnianymi okładkami, a ostrza wykonane są z wielogatunkowej, wytrzymałej stali.

Warte uwagi są także mechanizmy zabezpieczające przed niekontrolowanym otwarciem noża, a także zamknięciem ostrza w czasie jego używania. Dostępne w naszym sklepie noże ciesielskie charakteryzują się różnymi kształtami i długościami ostrzy, dzięki czemu sprawdzą się w bardzo szerokim spektrum prac stolarskich i montażowych.