Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Przepychacze do rur

Produkty 5

Produkty 5

Udrażnianie rur należy do najczęstszych zadań, jakie w swojej pracy wykonują hydraulicy. W pracy zawodowca liczą się krótki czas i efektywność pracy, a pomagają je uzyskać profesjonalne narzędzia. W sklepie z narzędziami Emast.pl w przepychacz do rur mogą wyposażyć się zawodowi hydraulicy, firmy zajmujące się serwisem instalacji wodno-kanalizacyjnych, pogotowia techniczne czy nawet zakłady wodociągowe. W naszej ofercie dostępne są wydajne przepychacze rur, które są w stanie poradzić sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


Jak działa przepychacz rur?

Przetykacz do rur to zautomatyzowana i znacznie wydajniejsza wersja ręcznych spirali do udrażniania rur. Są to zatem urządzenia, które pomagają w pracy profesjonalistom, oszczędzając ich czas i gwarantując im znacznie lepsze efekty. Przepychacz do WC działa w bardzo prosty sposób, oparty na działaniu siły. Końcówkę spirali umieszcza się przy wlocie rury, np. w umywalce, wannie lub WC. Następnie obroty silnika wprawiają w ruch spiralę, która, obracając się, penetruje zapchane rury, odrywając zatory od wewnętrznych ścianek rur i udrażniając tym samym przepływ.


Przepychacze rur w ofercie sklepu Emast.pl

W naszej ofercie dostępne są przepychacze do rur znanego i cenionego producenta elektronarzędzi, marki Milwaukee, której sprzęt cieszy się wysokimi ocenami i zaufaniem użytkowników profesjonalnych i domowych. Czym charakteryzują się te urządzenia?

  • Wyposażone są w zaawansowany, opracowany przez producenta silnik bezszczotkowy silnik o bardzo wysokiej wydajności.

  • Przepychacze posiadają zaawansowaną cyfrową ochronę silnika i akumulatora przed przegrzaniem i przeciążeniem, co wyraźnie wydłuża ich żywotność. Dzięki temu systemowi wydajność urządzenia działającego pod obciążeniem ulega podniesieniu.

  • Zasilane są pojemnymi akumulatorami, które umożliwiają pracę w miejscach bez dostępu do energii elektrycznej.

Przepychacze dostępne są w różnych wariantach, różniących się między innymi średnicą i długością spirali. W zależności od tych parametrów mogą radzić sobie z udrażnianiem rur o różnej wielkości i różnym stopniu zapchania.


Przepychacz do zlewu i mniej wymagających zadań

W użytku domowych doskonale sprawdzą się przepychacz rur Milwaukee M12 BDC8-0, czyli najmniejszy z modeli dostępnych w naszym sklepie. Spirala o średnicy 8 mm i długości 7,6 m w zupełności daje sobie radę z zatkanymi rurami w gospodarstwie domowym.


Silniejsze przepychacze rur

W ofercie dostępne są również silniejsze urządzenia, wyposażone w spirale, których średnica sięga 10 mm, a długość 10,6 m. Są w stanie skutecznie udrożnić rury o średnicy 75 mm.