Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

W samochodzie nie powinno zabraknąć przydatnych akcesoriów i narzędzi, które mogą przydać się na co dzień w celu zwiększenia komfortu podróży, a także w czasie planowanych napraw czy usterek zdarzających się na drodze. I oto w ten sposób rozwiązuje się problem prezentu dla taty z okazji jego urodzin, imienin, świąt czy Dnia Ojca. Tym bardziej, że w sklepie Emast.pl znajdziesz szeroki wybór przydatnych, a przede wszystkim jakościowych akcesoriów i narzędzi, które sprawdzą się jako prezent dla taty do samochodu. Zobacz, co znajdziesz w naszej ofercie, i przekonaj się, jak wiele akcesoriów i narzędzi z pewnością okaże się przydatnych w aucie.

Prezent dla taty do samochodu – przydatne narzędzia

W samochodzie najpotrzebniejsze mogą być narzędzia, dlatego świetnie sprawdzą się jako prezent dla taty do auta. Możesz podarować mu m.in. zestawy kluczy i nasadek, szczypce, multitoole, smarownice, pompki do paliwa i oleju.

Niezwykle przydatne mogą okazać się prostowniki do akumulatora, a także hydrauliczne lub pneumatyczne podnośniki. Zadbaj o to, żeby prezent dla taty do samochodu był przede wszystkim praktyczny i funkcjonalny – właśnie takie prezenty najbardziej cenią sobie mężczyźni i z takich podarunków najbardziej się cieszą. Jeśli Twój ojciec dla o swój pojazd, z pewnością będzie wdzięczny za taki podarunek.

Prezent dla taty do auta – chemia i kosmetyka

Samochód Twojego taty – zresztą jak każdy inny – wymaga regularnej pielęgnacji, jako że jest nieustannie narażony na wiele czynników zewnętrznych, m.in. odpryski czy warunki atmosferyczne. Dlatego przy dowolnej okazji możesz podarować mu środki chemiczne i kosmetyki, które pomogą mu utrzymać pojazd w dobrym stanie. Fajnym prezentem dla taty do auta mogą być m.in.:

  • preparaty do odrdzewiania i smarowania;

  • odmrażacze;

  • środki odkamieniające;

  • preparaty czyszczące do różnych elementów pojazdu;

  • preparaty antyodpryskowe.

Przydatne akcesoria do samochodu dla taty

Prezentem dla taty do auta mogą być też przydatne akcesoria, dzięki którym łatwiej mu będzie zadbać o swój pojazd lub odpowiednio zareagować w przypadku usterki. Bardzo pomocny okaże się np. lejek, umożliwiający wymianę płynów, warto pomyśleć też o awaryjnym kanistrze.

Jeśli Twój tata dba o czystość wewnątrz kokpitu, możesz podarować mu niewielki, poręczny odkurzacz samochodowy, dzięki któremu będzie mógł regularnie pozbywać się piasku i innych zanieczyszczeń z dywaników i tapicerek.

Świetnym prezentem okażą się urządzenia diagnostyczne, pozwalające rozpoznawać usterki we własnym garażu.

Prezent dla taty do samochodu – postaw na Emast.pl

W naszej ofercie znajdziesz bardzo szeroki zakres narzędzi i akcesoriów, które doskonale sprawdzą się, jako prezent do samochodu dla taty. Pomogą mu utrzymać czystość w aucie, wykonać proste naprawy czy samodzielnie zdiagnozować usterki. W naszym sklepie znajdziesz produkty pochodzące od sprawdzonych i cenionych producentów, dzięki czemu masz pewność, że Twój prezent dla taty do samochodu spełni jego oczekiwania i zapewni jakość, wydajność i trwałość.

Prezent dla taty do samochodu

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.