Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

BESTER

Produkty 1-18 z 24

Strona

Produkty 1-18 z 24

Strona

Bester to marka specjalizująca się w produkowaniu spawarek w różnych wersjach. Firma jest rozpoznawalna i cieszy się uznaniem specjalistów m.in. w Polsce. Dlatego w naszym sklepie nie mogło zabraknąć migomatów Bester, a także niezawodnych akcesoriów dedykowanych spawaczom.


Bester – sprzęt i akcesoria dla spawaczy

Naszym klientom proponujemy niezawodne, w pełni oryginalne i fabrycznie zapakowane urządzenia spawające Bester. Są to zarówno spawarki, jak również druty spawalnicze, prostowniki czy przyłbice. Cała seria profesjonalnych produktów spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających specjalistów. Warto w nie zainwestować w celu usprawnienia pracy i poprawy jej efektów.

Potrzebny Ci profesjonalny sprzęt? Opinie o spawarkach Bester jednoznacznie potwierdzają, że są to produkty zasługujący na uwagę. Szczególnie godny polecenia jest półautomat spawalniczy Bester, który ma wysoki poziom sprawności, trójfazowe zasilanie oraz szeroki zakres regulacji prądu (skokowo nawet w przedziale od 30 do 215 A).

Do standardowego użytkowania polecamy spawarki inwertorowe Bester. Są one odpowiednie do spawania metodą MMA i Tig Lift. Dzięki bardzo dobrym właściwościom spawalniczym możliwe jest pracowanie w technologii rutylowej oraz zasadowej. Użytkownik doceni sprzęt za niewielki rozmiar, płynną regulację, zabezpieczenia termiczne oraz wentylator chroniący przed przegrzaniem.

Do skompletowania pełnego zestawu potrzebujesz jeszcze akcesoriów. Są to zwłaszcza przyłbice Bester, chroniące twarz i oczy. Zapewniają szerokie pole widzenia, a dzięki lekkiej konstrukcji nie stanowią zbyt dużego obciążenia. Wśród dodatków są także druty spawalnicze Bester. Klientom polecamy również prostownik Bester oraz intuicyjny w obsłudze podajnik.


Bester – nasz asortyment

W naszym sklepie czeka na Ciebie duży wybór produktów marki Bester. W asortymencie znajdziesz m.in.:

  • migomaty Bester przeznaczone do zastosowania profesjonalnego i nie tylko,
  • spawarki inwertorowe Bester,
  • półautomaty spawalnicze Bester,
  • druty spawalnicze Bester,
  • przyłbice i akcesoria.

Zapraszamy do wybrania jednego produktu albo stworzenia całego spawalniczego zestawu odpowiedniego dla każdego profesjonalisty. W czasie wyboru urządzeń spawalniczych Bester możesz liczyć na wsparcie naszych doradców.

Szukasz produktów Bester? Migomat, drut spawalniczy czy prostownik zamówisz wygodnie online bez wychodzenia z domu. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz sprawną realizację złożonych zamówień.