Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Prezent dla działkowca – czas na prace na świeżym powietrzu!

Miłośnik ogrodnictwa, działkowiec z pasji – to osoba, która lubi spędzać czas na świeżym powietrzu. W przydomowej przestrzeni podejmuje się rozmaitych prac, a tych jest całkiem sporo. Jaki prezent dla działkowca sprawi najwięcej przyjemności? Sprawdź propozycje sklepu Emast.pl.

Prezent dla działkowca – pielęgnacja całego ogrodu

Działkowiec, który regularnie przycina krzewy i drzewa, dba o pachnące i ozdobne kwiaty, a także o równo przycięty trawnik, ucieszy się z narzędzi, które ułatwią mu pielęgnację. Wystarczy zacząć od zestawu podstawowych narzędzi, takich jak sekator, motyka, łopata czy grabie. Przydadzą się one przez cały rok, bo innych prac pielęgnacyjnych rośliny wymagają w sezonie wiosenno-letnim, a odmiennych, gdy zbliża się jesień, a tuż po niej zima.

Prezenty dla działkowca – większe sprzęty

Na prezent dla działkowca warto wybrać markową kosiarkę bądź podkaszarkę. Oba sprzęty pozwolą uporać się ze zbyt wysoką trawą, zaroślami, a nawet grubszymi konarami. Regularnie koszona trawa zacznie bujnie rosnąć i zachwyci efektownym wyglądem, a jej koszenie z dobrze dobraną kosiarką będzie znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze.

Podkaszarka przyda się za to do uporania się z trawą w trudno dostępnych miejscach, a także przy obrzeżach, rabatach czy skalniakach. Poradzi sobie wszędzie tam, gdzie klasyczna kosiarka nie będzie w stanie dotrzeć.

Prezent dla działkowców – praktyczny zestaw narzędzi i nie tylko

Na działce czy w ogrodzie nigdy nie brakuje pracy. Jak dobrać idealny prezent dla działkowców? Sprawdź, w jakie narzędzia są już wyposażone bliskie Ci osoby. Być może brakuje im niektórych podstawowych elementów do pielęgnacji zielonej przestrzeni. Wiesz, że ich marzeniem jest sprzęt, który poradzi sobie z trudniejszymi zadaniami, np. elektronarzędzia? To świetny pomysł na praktyczny podarunek.

Możesz również postawić na zestaw narzędzi, które będą umieszczone w poręcznej walizce. Dzięki temu obdarowana osoba nie będzie miała problemu z zachowaniem porządku czy organizacją przestrzeni do przechowywania, a także nie zgubi swoich ulubionych narzędzi.

Pomysł na prezent dla działkowca – nie tylko sprzęty

Na działce dbamy o rośliny i trawnik, ale również tworzymy przestrzeń o konkretnej aranżacji. Chcemy, aby było tu miło i przyjemnie. Liczymy na efektywny odpoczynek. Jako podarunek dla działkowca wybierz zatem coś z kategorii architektury ogrodowej. Postaw na produkty estetyczne i praktyczne zarazem, które doceni nawet najbardziej wymagający działkowiec. 

Prezent dla działkowca

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.