Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

ALOSS

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Aloss jest producentem drabin i rusztowań, które umożliwiają efektywną i bezpieczną pracę na wysokościach. Tym, co wyróżnia tę markę od innych producentów tego typu sprzętu budowlanego i remontowego, jest to, że rusztowania i drabiny aluminiowe Aloss gwarantują bardzo dobrą jakość w połączeniu z przystępną ceną. W ofercie sklepu Emast.pl dostępne są zróżnicowane drabiny i rusztowania z portfolio marki Aloss, które pozwalają wykonywać prace na wysokościach lub po prostu ułatwiają wykonywanie remontów mieszkań czy innych pomieszczeń. Zapraszamy do zapoznania się z produktami Aloss i wyboru takich drabin i rusztowań, które okażą się najlepszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem w przypadku prac na wysokościach, którym musisz sprostać.

Aloss – drabiny w ofercie Emast.pl

Aloss jest firmą specjalizującą się w produkcji drabin, dlatego też w portfolio tego producenta dostępne są bardzo zróżnicowane drabiny. Oferta sklepu Emast.pl zawiera ich bardzo szeroki wybór, pozwalający bez problemu dobrać drabinę właściwą do rodzaju prac. Zobacz, jakie drabiny Aloss znajdziesz w naszym sklepie.

  • Drabiny rozstawne – popularne rozwiązanie w domach i na budowach. Charakteryzują się tym, że połączone są u szczytu w sposób umożliwiający ich rozłożenie. Możliwe jest osiągnięcie wyłącznie jednej ustalonej wysokości i rozłożenie drabiny na jedną ustaloną szerokość. W portfolio firmy Aloss dostępne są drabiny rozstawne z podestem u szczytu, czyli tzw. drabiny-taborety.
  • Drabiny przegubowe – są najbardziej wszechstronne i funkcjonalne. Mogą składać się z kilku połączonych przegubem części, dzięki czemu – w zależności od tego, jak je ustawisz – mogą pełnić funkcję drabiny przystawnej, wolnostojącej czy pomostowej.
  • Drabiny teleskopowe – składają się z zsuwających się elementów, dzięki czemu można ustalić dowolnie ich wysokość. Okazują się przydatne szczególnie przy konieczności pracy na większych wysokościach.
  • Drabiny wolnostojące – wolnostojąca drabina Aloss to najpopularniejsze rozwiązanie w warunkach domowych. Są to stabilne drabiny, przypominające drabiny rozstawne, jest stopnie oraz szczyt stanowią podesty, na których można stabilnie stanąć, aby wykonać pracę na stosunkowo niewielkiej wysokości.

Rusztowania Aloss

Dzięki ofercie sklepu Emast.pl, w którym znajdują się także rusztowania Aloss, możliwe jest wykonywanie prac np. przy domowej elewacji. W naszym sklepie znajdziesz rusztowania o maksymalnej wysokości platformy 99 cm oraz w możliwością adaptacji schodów o wysokości 3.07 m.